Jeśli trafiłeś na naszą stronę i jesteś pasjonatem/pasjonatką motoryzacji prześlij do nas swoją aplikację.

Wybierz jedno z oferowanych przez nas stanowisk lub jeśli nie znalazłeś oferty spełniającej Twoje oczekiwania, skorzystaj z ogólnego formularza rekrutacyjnego. Twoja aplikacja zostanie wzięta pod uwagę, gdy będziemy przeprowadzać rekrutację na interesujące Cię stanowisko.

Etap I

Analizujemy szczegółowo Twoje CV pod kątem wymagań stanowiska, na które aplikujesz.

To czego oczekujemy od przyszłego pracownika wpisujemy w każdym ogłoszeniu (może to być konkretne doświadczenie lub znajomość narzędzi pracy, albo zestaw cech niezbędnych na to stanowisko).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji.

Etap II

Jeśli spełnisz wymagania, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy na rozmowę w firmie z kierownikiem działu do jakiego aplikowałaś/łeś.

W spotkaniu zazwyczaj udział bierze pracownik Działu HR oraz Twój potencjalny przyszły przełożony.

Na rozmowie zapytamy o Twoje doświadczenie i motywację do pracy u nas, będziemy chcieli poznać bliżej Twoje umiejętności i oczekiwania. Zapytamy o przykłady sytuacji z Twojego życia zawodowego – chcemy dowiedzieć się jak radzisz sobie w różnych sytuacjach w pracy. Przedstawimy szczegółowo zakres obowiązków i wymagania dla pracownika na zaproponowanym stanowisku.
Prosimy o zarezerwowanie ok. 1 godziny na spotkanie z nami.

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań nic straconego: Twoje CV będzie w naszej bazie – skontaktujemy się z Tobą, jeśli będziemy mogli zaproponować Ci pracę.

Etap III

Możemy zaprosić Cię na kolejny etap rekrutacji (testy, Assessment Center)

W zależności od stanowiska, jednym z etapów rekrutacji mogą być testy lub sesja Assessment Center, która trwa zazwyczaj kilka godzin. Ma ona na celu sprawdzenie zarówno miękkich, jak i twardych kompetencji Kandydatów.

W każdym przypadku informujemy o wyniku danej rekrutacji, niezależnie od tego czy jest on pozytywny, czy negatywny. Informacji udzielamy na wniosek osoby rekrutowanej.

Etap IV

Przed Tobą ostatni etap – rozmowa finalna - ustalenie warunków zatrudnienia i przekazanie niezbędnych dokumentów.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rekrutacjach – napisz do nas: rekrutacja@krotoskicichy.com. Odpowiemy na wszystkie maile!